Kontaktuppgifter oskarshamn

Besöks- och postadress:

Oskarshamn

Klämnavägen 3

572 36 Oskarshamn

Växel: 0491-40 33 30 (Mån-Fre 08:00-12.00--13.00-16.00)
Journummer: 0491-40 33 14
Order/bokningar: oskarshamn@eblogistik.se        

Platschef

Staffan Hultberg
0491-403321
staffan.hultberg@eblogistik.se

 

Trafikledare
Partigods

Linda Hallgren
0491-403328
Linda.hallgren@eblogistik.se
(KALMAR LÄN TILL; SKÅNE, VÄRNAMO,JÖNKÖPING, ÖSTERGÖTLAND, STOCKHOLM,GOTLAND SAMT LOKALT KALMAR LÄN)

 

trafikledare
partigods

Thomas Bergkvist
0491-403312
thomas.bergkvist@eblogistik.se

(skåne till;kalmar län och gotland)

 

krets & distribution

Fredrik Rundberg
0491-403318
fredrik.rundberg@eblogistik.se

 

ekonomi & admin

malin waller wärnlund
0491-403325
malin.waller-warnlund@eblogistik.se

 

CHEF 3:PL

TREDJEPARTSLOGISTIK
per-erik nilsson
0491-403331
per-erik.nilsson@eblogistik

 

produktionschef

Tobias börje
0491-403323
tobias.borje@eblogistik.se

 

trafikledare
partigods

Pontus Isaksson
0491-403322
pontus.isaksson@eblogistik.se

(Kalmar län till; skåne, värnamo,jönköping, östergötland, stockholm,Gotland samt lokalt kalmar län)

 

 

 

 

 

 

 

 

specialdistribution

zackarias ring
0491-40 33 26
zackarias.ring@eblogistik.se

 

intäktskontroll

Berit nilsson
0491-403336
berit.nilsson@eblogistik.se